روز نو شد، راز نو چیست؟!

وقتی باید از روز دوم عید درست وقتی که همه سرگرم حال کردنن بیای سر کار سال جدید خیلی با روزای دیگه فرقی نداره، ولی وقتی کلی آدم، نو شدن سال رو به هر وسیله ای که می تونن بهت تبریک می گن و کلی آرزوهای خوب برات می کنن، اونوقته که می بینی این روزها با روزای دیگه یه فرقی داره، حتی اگر بهانش نو شدن سال باشه.

سال 89 برای من سال چالش بوده. سال شرایط سخت که هنوز هم ادامه داره. تا اینجا که از پسش بر اومدم و خوشحالم ولی از اینجا به بعدش رو باید دید. خب اتفاق های خوبی هم افتاد تو این سال. اولش که با قبولی تو دمشق شروع شد بعدش هم که کارم رو عوض کردم. درسته که اولش از عوض کردن کارم خیلی هیجان داشتم و بعدش دیدم این هم اون چیزی نیست که می خوام ولی خب در نوع خودش اتفاق خوبی بود با شرایط بهتر از کار قبل. تجربه مسافرت دو نفره با بابام رو هم خیلی دوست داشتم. کاش زودتر این کارو کرده بودم ولی خب همین که اتفاق افتاد خاطره خوب و خوشحال کننده ایه برام.

من عادت دارم هر سال رو با یه ویژنی از اولش شروع می کنم. یعنی یه تصمیمی می گیرم با شروع هر سال، یه تصمیم مهم از نظر خودم که خب انجامش سخت هم هست البته و سعی می کنم تا آخر سال خودم رو متعهد کنم به انجام اون تصمیمه. تجربه نشون داده اول هر سال هر تصمیمی که گرفتم اصولا تو انجامش موفق بودم. امسال یه تصمیم سخت گرفتم. یه کار خیلی چلنجینگ، البته برای من . می خوام به خودم ثابت کنم که می تونم. به این تونستن احتیاج دارم و اینو به خودم مدیونم. ویژن امسالم خیلی شخصیه که نمی خوام اینجا بگمش ولی امیدوارم بتونم از پس این کار هم بر بیام. امیدوارم بعد ها که به این نوشته نگاه می کنم از خودم راضی باشم و بگم که تونستم این کارو بکنم. شاید یه روزی نتیجه رو بگم اینجا. شاید.

سال نود به نظرم سال تغییره برای من. تنها چیزی که می دونم همینه. امیدوارم تغییرات خوبی در انتظارم باشه. از خدا برای هممون سلامتی، آرامش و شادی می خوام و امیدوارم افق های روشنی پیش روی زندگی هممون باشه. به سلامتی روزهای خوب. به سلامتی سال نود...

 

/ 1 نظر / 51 بازدید
.................

سلام .فكر كنم اين روزها تولدت باشه ،چون ميدونم( هنوز تا متولد شدن مجالي هست شناسنامه من يك دروغ تكراريست) بهت تبريك نميگم. اميدوارم امسال كه انگشترت رو روي شمع ميزاري و به نيت براورده شدن اون چيزي كه تو اين همه سال تو سينت بود و ميخواستي فوت ميكني ، در چشم بهم زدني محقق بشه و تا هميشه سيرابت كنه.