سال نو مبارک

"بی عشق هممون نعش کشیم."

 

 

از کنار هم می گذریم  - ایرج کریمی

 

 

 

از وقتی برای بار دوم این فیلم رو دیدم این جمله همش تو ذهنم می چرخه. به نظرم درست میگه خیلی. آره کلا که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها ولی واقعا بودنش خیلی بهتر از نبودنشه، هر چند درد داشته باشه. هر چند سخت باشه. ولی خوبه که باشه. اصلا این انرژی یه که آدم میگیره از دوست داشتن و دوست داشته شدن با هیچ چیز قابل مقایسه نیست. اینه که امیدوارم امسال سال عشق باشه، سال دوست داشتن، برای هممون. اصلا عاشقی را عشق است.

 

**************

سوم فروردین روز مصاحبه ام بود برای کبک. یک هفته در دمشق اصلا حال نداد اونم در آستانه عید و سال جدید ولی خب قبول شدم و این خیلی حال داد. سالی که نکوست اگر از بهارش پیدا باشد، امسال باید منتظر اتفاقات خوب بود.

همه می دونن که من آدم مهاجرت نبودم اصلا، ولی دو سه سالی بود که داشتم به این ماجرا فکر می کردم و بالاخره تصمیممو گرفتم. راحت نبود البته گرفتن یه همچین تصمیمی، لااقل برای من، ولی بعد از کلی بالا پایین کردن و فکر کردن در نهایت به این نتیجه رسیدم که باید شانس یه همچین تجربه ای رو بدم به خودم تو زندگی وگرنه برای همیشه به خودم بدهکار میمونم. الانم که قبول شدم دیگه ماجرا جدی تر به نظر میاد و یه ریزه ترسناک ولی اینم یه جور چلنجه دیگه تو زندگی. باید بری جلو ببینی چی پیش میاد.

/ 0 نظر / 6 بازدید