اول از همه کلی تشکر از همتون ،از همه کسانی که از هر طريق پيامهای پر از مهرشون بهم رسيد.از اين عزيز دلم گرفته تا بقيه که منو واقعا شرمنده لطف و محبتشون کردن.

يه عالمه مرسی.

*****************

اين روزا اصلا اين دور و برها نبودم. مدام تو حال و هوای کودکی و مادر بزرگ و خاطرات خوب گذشته و... اين که من کی بودم،حالا چی شدم و خيلی چيزای ديگه.مدام دفتر خاطرات ذهنمو مرور کردم و لبه کاغذ بعضی صفحه ها رو تا کردم که هيچ وقته هيچ وقت از يادم نرن.

نميدونم اين چه حکايتيه که آدم تا کسی رو از دست ميده تازه ميفهمه چقدر دوسش داشته. ميدونين دائم چی ميومد به ذهنم؟ قسمت ديدار روباه تو کتاب شازده کوچولو. آخه من عاشق اين کتابم و تا حالا هزار دفعه به فارسی و فرانسه خوندمش ولی از همه قسمتاش، اون قسمتی که شازده کوچولو با روباه ملاقات ميکنه رو خيلی دوست دارم.

اهلی کردن

رنگ طلايی گندم

و خيلی چيزای ديگه...

به هر حال تا حالا مرگ رو انقدر از نزديک حس نکرده بودم. هميشه بيرون گود ايستاده بودم و نتيجتا ضر مفت زياد زده بودم( مثل خيلی موقع های ديگه) ولی اينکه اين مسئله رو با تمام وجودت حس کنی خيلی سخته، خيييييييييييييييلی.

نميدونم چمه. حال عجيبی دارم. انگار تو اين دنيا نيستم،

ولش کن...

**************

اعتيادم بد درديه ها

اونم از هر نوعش

**************

 <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 دستهايم را بلند کرده ام، نه آنچنانکه دعا ميکنند که در برابر خواست تو چه چيز را بايد طلب کرد؟ و نه آنچنانکه سئوال ميپرسند که در برابر عمل تو در چه چيز ميتوان شک کرد؟ و نه آنچنانکه کسب اجازه ميکنند که در آنچه که تعيين ميکنی مگر ميتوان تعلل کرد؟ و نه آنچنانکه بر سر و سينه ميکوبند که مگر با حضور تو ميتوان عزادار شد؟ و نه آنچنانکه خداحافظی ميکنند که مگر ميتوان بدون تو به زندگی ادامه داد؟
دستهايم را بلند کرده ام، آنچنانکه در تمامی لحظه ها در برابرت تسليم بوده ام.

 

 

/ 12 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیوا

سلام...اين تقريبا ْ مشکل همه ی ماست که وقتی چيزی رو از دست می ديم تازه به دنبال ياد و ارزشش ميفتيم...به هر حال براتون آرزوی بهترين لحظات رو در کنار عزيزترين نزديکانتون دارم... واين که هرگز سردرگم و حيران نباشيد...

darya

و تو هستی هنوز با قلبی پر از يادها

pania

وبلاگ خوبی دارین

بزغاله

من واقعا متاسفم....چند روز بود که به وب وصل نشده بودم و الان وبلاگتو ديدم...الان همش ياد چيزهايی افتادم که از مادربزرگت می گفتی...بهت تسليت می گم

heaven

ما همه اسيريم!

تیگلاط

سلام.مرسی که اومدی.اون قسمت از دست دادنو واقعا راست ميگی

شاهد موسوي غروي

مثلا وقتی قرار است تو ساعت ۴ بيايي، من از ساعت ۳ به بعد احساس خوشبختی می‌کنم

elham

سلام اميدوارم غم آخرت باشه . در ضمن مرسی که اينقد قشنگ راجع به قالبم نظر دادی موفق باشی بای

بهنام

سلام.بابا مرد حسابی اگه هر کس بخواد اول کاری مثل جنابعالی نظر بده که... در هر حال دستت درد نکنه.

eli

سلام. مرسی که اومدی پيشم؛ بلاگت خيلی جالبه مخصوصا اينکه تو شازده کوچولو رو به فرانسه خوندی! سه فوق ميدبل!(: